Stafordšírský bulteriér chovatelská stanice z Falkenštějna

ŠTĚŇATA

VŠECHNO JE MOŽNÉ, KDYŽ MÁTE DOSTATEK ODVAHY


SBT SBT SBT

SBT SBT SBT

Pro každého chovatele, ale i každého majitele fenky, je jedním z nejkrásnějších období, právě to období, kdy má fenka štěňátka. Není to jen o tom, kdy vidíme ty malé, bezbranné a úžasné tvorečky růst. Kdy jsme u jejich každého důležitého okamžiku, ale i o tom, že právě tohle období je pro samotnou fenku, ale i chovatele samotného jedno z nejnáročnějších. Každý chovatel nám dá jistě za pravdu, že je to období plné stresu, ponocování a obav, aby vše bylo s fenkou a štěňátky v tom nejlepším pořádku. Vše začíná vhodným výběrem krycího psa. Kvalitní, zdravý a především vhodný kandidát je předpokladem exteriérově povedeného, vyrovnaného vrhu. Ovšem i při splnění těch nejpřísnějších kritérií, si matička příroda, jak se říká, může postavit hlavu a překvapit i nás, samotné chovatele. Co nikdy neošálíme je genetický potenciál. V naší chovatelské stanici se proto budeme snažit krycí psy pečlivě vybírat již dlouhou dobu dopředu, ještě před samotným krytím. Na krycího psa máme vysoké nároky a snažíme se, aby naše odchovaná štěňata byla klasickými představiteli plemene, stafordšírského bullteriéra. A to nejenom po stránce povahové, exteriérové, ale i zdravotní. Za naši snahu, lásku a mnohdy i obětování se pak můžeme těšit z krásných, zdravých štěňat, kterým následně hledáme ty nejlepší páníčky, Vás, nové majitele, kteří jim poskytnou ten nejlepší možný domov, plný lásky, her a kvalitního krmiva. Pro naše odchovánky a jejich nové majitele jsme tu vždy, když budou potřebovat!


PLÁNOVANÉ KRYTÍ ROK 2021


SBT


rodokmen budoucích štěňat
rodokmen LETTY
rodokmen HAJA

Vzhledem k momentální situaci ve Spojeném Království (UK), jsme stáli před nelehkým úkolem - najít vhodného psa pro naši Letty, který by splňoval naše očekávání.... S radostí Vám nyní můžeme oznámit, že jsme takového psa našli! Dovolte nám představit kryciho psa pro naši Letty - Ch. Let's Get Ready To Rumble Berserker! Tímto bychom rádi poděkovali chovateli Lukasz Kozlarek ( kennel Berserker ) a majiteli tohoto skvělého psa Frederic Laup za možnost krýt tímto krásným psem.

CH LET´S GET READY TO RUMBLE BERSERKER
3x Best dog a klubový vítěz 2020.
Na výstavách doposud získal BOS, 9x BOB, BIS, Multi BIG.


SBT SBT

PLÁNOVANÉ KRYTÍ ROK 2022/23


SBT

rodokmen budoucích štěňat
rodokmen LETTY
rodokmen COE

Dne 03.12.2020 jsme konečně vybrali úžasného krycího psa pro naši temperamentní Letty. Velmi děkujeme majitelce Karen Johnson, že nám umožní toto skvělé spojení. Krycího pejska jsme vybírali více než rok a Coe splňuje ve všech směrech vše, co jsme si představovali (typ, povaha, temperament a zdraví).

CH TILLCARR FIRE COANDA JW
Nejlepší pes ISM 2018 a nejlepší staford Anglie 2019.
Za rok 2019 získal 4x BOB, 6x CC, 4x res.CC a 13x vyhrál třídu Open a Limit.


SBT SBT

Vytvořila cernohubova.com - tvorba webů pro chovatele, grafiky vrhů, reklamy krycích psů, focení psů