Jack Russell Terrier chovatelská stanice - Jack Russell terrier kennel züchter

CZ DE EN jack russell teriér

NOVINKY  |  O NÁS  |  NAŠE FENY  |  NAŠI PSI  |  ŠTĚŇATA  |  ODCHOVY  |  KONTAKT  |  ODKAZY  |  GALERIE
PÉČE A ÚPRAVA SRSTI  |  O PLEMENECH  |  VÝROBNÍ SORTIMENT  |  PSÍ KRMIVA  |  PSÍ SALON  |  SPORT

jack russell teriér
výroba psích kotců
PREFABRIKOVANÝ PSÍ PATNÍK

výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy
Prefabrikovaný psí patníkje vyroben ze speciálního betonu, jenž je odolný vůči povětrnostním vlivům a je opatřen nátěrem, který prefabrikovanému patníku prodlužuje jeho životnost vůči psí moči. Psí patník je navržen tak, aby byl mobilní a manipulovatelný bez pomoci zdvihací techniky.
Je rozdělen na dvě části. První část tvoří čtvercová stabilizační základna s estetickými drážkami a druhou částí je samotný patník, který je vetknut do prefabrikované základny pomocí zúženého dříku.

V České Republice žije přibližně dva miliony našich čtyřnohých miláčků a díky tomu se řadíme mezi přední místa zemí Evropské Unie. Všichni víme, že velkou problematikou těchto čtyřnohých kamarádů (samozřejmě kluků), je právě již zmiňované značkování různých objektů, kterými jsou například rohy budov, fasády, kola vozidel, okrasné stromky, zábradlí či odpadkové koše. Proto jsme se rozhodli nabídnout elegantní řešení, které spočívá právě v psím patníku.

Navrhli jsme tento výrobek tak, aby jeho tvar nevzbuzoval rozpaky a hodil se nejen do městské zástavby, ale třeba i na zahrádku, předzahrádku nebo poblíž reprezentativních míst.

Při fungování psího patníku využíváme přirozených pudů každého psa. Je to lákavá vztyčená věc naprosto bezvadná pro označkování. Jakmile patník označkuje první pes (lze také urychlit pomocí speciálního nástřiku), stane se okamžitě terčem výzvy pro všechny pejsky v okolí, kteří se snaží místo okamžitě přeznačkovat. Zvolením vhodného umístění tohoto výrobku ochráníme zcela jistě místa, kde si nepřejeme žádné nepříjemné skvrny, zápachy či koroze, které vzniknou po vykonání potřeby psa.

Pejsci nám lidem přinášejí radost a potěšení. Umí nás rozveselit při špatné náladě a není dne, kdyby nás svými kousky nepřekvapovali. Jsou právoplatnými členy rodin, bez kterých si kolikrát neumíme svůj život představit.

Zároveň však vznikají různá omezení, ke kterým jsme vůči nim shovívaví. Zkusme se tedy zamyslet nad svým okolím v závislosti nad základními potřebami pejsků a instalací psího patníku udělejme své město čistším a svému okolí příjemnějším.

Výroba jednoho prefabrikovaného patníku trvá jeden kalendářní den.

Rozměry a tvary jednotlivých patníků mohou být vyhotoveny na přání zákazníka.

Montáž jednoho prefabrikovaného patníku trvá přibližně 2 minuty bez pomoci jakékoliv zdvihací techniky. Hmotnost patníku se liší od požadovaného tvaru.
Každá jeho část nepřesahuje váhu 25 kg.
výroba psích kotců
PREFABRIKOVANÝ KOTEC

výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy
Prefabrikovaný kotec je vyroben ze speciálního, lehkého keramického liaporbetonu. Jedná se o mobilní objekt, který lze přesunout z jednoho místa na druhé. Zároveň nevyžaduje žádné investice do základové desky. Osazení kotců se provádí na zhutněné štěrkové lože nebo připravené základové pásy. Prefabrikované kotce ,mohou být uloženy samostatně nebo je lze uložit jako sestavu více kotců – řadové prefabrikované kotce.

Konstrukce kotce je složena z minimálního počtu pěti stěnových dílců, které jsou k sobě pěvně přikotveny. U každého kotce je vždy prefabrikovaná podlaha i strop, který zároveň zastává funkci střechy. Počet stěn je závislý od požadavku zákazníka. V případě, že je potřeba vyhotovení závětří, vzroste počet stěnových dílců ze tří kusů na čtyři.

Za obrovské výhody mobilních prefabrikovaných kotců se považuje jejich trvanlivost, minimální opotřebitelnost, snadná přizpůsobitelnost a rozšiřitelnost. Jednotlivé kotce lze totiž libovolně sestavit, doplnit o různý počet otvorů, mříží, dveří a dalšího příslušenství. Řadové kotce se mohou rovněž snadno a rychle rozšířit o další modul a tím zvýšit kapacitu chovných či služebních psů.

Kotce lze vyrobit již s probarveným liaporbetonem nebo se mohou opatřit barevnou omítkou dle vlastního výběru. Podlaha uvnitř objektu může být z hoblovaného dřeva anebo dlažby. V případě potřeby může být podlaha vyrobena ve spádu s předem připraveným otvorem pro odtok vody a nečistot. Taktéž může být v podlahovém panelu při výrobě zabudován topný systém. Ve stěnách je možné provést vytrubkování a usadit krabičky pro elektroinstalaci pro případné provedení elektrických rozvodů. Stěny mohou být opatřeny nástřikem Variopaint a obkladem.

Výroba jednoho prefabrikovaného kotce trvá jeden kalendářní týden.
KOTEC - TYP č.1

výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy
KOTEC - TYP č.2

výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy
KOTEC - TYP č.3

výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy výroba kotců pro psy
Kotce jsou vyhotoveny ze žárově pozinkované oceli, obloženy palubkami a střecha z nerezového vlnitého plechu.
výroba psích odkládacích boxů
ODKLÁDACÍ BOX - TYP č.1

výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy
ODKLÁDACÍ BOX - TYP č.2

výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy
ODKLÁDACÍ BOX - TYP č.3

výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy
ODKLÁDACÍ BOX - TYP č.4

výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy výroba dokládacích boxů pro psy
Odkládací boxy jsou vyhotoveny ze žárově pozinkované oceli, obloženy palubkami anebo voduvzdornou překližkou a střecha z nerezového vlnitého plechu.
výroba psích bud


výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud
výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud výroba psích bud
Zateplené boudy jsou vyhotoveny ze žárově pozinkované oceli, obloženy palubkami, se sálavým topným panelem anebo bez a střecha z nerezového vlnitého plechu anebo šindele.
ohrádky pro štěňata
OHRÁDKA NA ŠTĚŇATA - TYP č.1

ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata
OHRÁDKA NA ŠTĚŇATA - TYP č.2

ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata ohrádky pro štěňata
Boxy do vozidel


psí boxy do vozidel psí boxy do vozidel psí boxy do vozidel psí boxy do vozidel

výroba psích bud
TYP VÝROBKU
CENA
zdvojený odkládací box
od 7 500 Kč
zdvojený kotec s přístavbou
od 45 000 Kč
jednoduchý kotec s přístavbou
od 25 000 Kč
jednoduchý kotec malý
od 15 000 Kč
jednoduchý kotec velký
od 20 000 Kč
zateplená bouda
od 5 000 Kč
zateplená bouda vč. sálavého panelu (vytápění)
od 6 500 Kč
ohrádka pro štěňata
od 4 000 Kč

- ceny jsou včetně DPH 21%
- ceny jsou bez dopravy k zákazníkovi
- doprava bude počítána sazbou 5 Kč/km
- všechnny ocelové dílce jsou žárově zinkovány nebo 4x natřenyVeškeré produkty se vyrábějí dle přání zákazníka.Eva Černohubová - tvorba www stránek pro chovatelské stanice, grafické návrhy a fotografování psů